O MNIE

Aneta Machnik

Projektując pomagam spełniać marzenia.

Projektując zawsze pamiętam, że projektuję dla Ciebie, dlatego uważnie słucham i dopytuję, bo chcę mieć pewność, że oprócz funkcjonalności i dobrej aranżacji dam Ci również wnętrze, w którym będziesz czuł się dobrze.Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu rozwiązuję problemy, które pojawiają się już na etapie budowy lub są związane z zagadnieniami projektowo-estetycznymi.

To, co dobrze wygląda na papierze musi również dobrze wyglądać w rzeczywistości, dlatego bardzo ważną dla mnie kwestią jest strona techniczna projektu.

Wolę zaproponować Tobie niższą cenę za projekt niż płacić za biuro w centrum Krakowa. Dlatego nie wynajmuję lokalu – pracuję w zaciszu swojej domowej pracowni.

Jestem absolwentką kierunku Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych, skończyłam również studia ekonomiczne – specjalność zarządzanie firmą. Pracę projektantki łączę ze swoją pasją jaką jest malarstwo i oprócz projektów tworzę obrazy oraz grafiki, które doczekały się indywidualnej wystawy i publikacji w książce.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, lubię stare albumy i zdjęcia, a w gorące lato zimną lemoniadę.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy aranżacji wnętrza, chcesz dowiedzieć się więcej i zadać kilka pytań, to śmiało pisz lub dzwoń – chętnie odpowiem, podpowiem, pomogę. .